آدرس ادارات استان تهران

PDF

۸ تیر ۱۳۹۴

۸ تیر ۱۳۹۴

۸۳.۶ کیلوبایت

اظهار نظر

علی
۱۳۹۷/۰۱/۰۷ Iran
0
0
0

حدود سه ماه پیش با داشتن شرایط لازم و مطالعه شرایط جهت بیمه بیکاری به مراکز کاریابی مراجعه کردم و تمامی مدارک لازم را ارائه نمودم.بعد از گذشت ۳ ماه هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتم.مرکز کاریابی میگه که ما فقط مدارک را اخذ و به اداره کار ارسال میکنیم.لطف راهنمایی کنید که چطور پیگیری کنم.


 


باسلام
باید جهت
پیگیری وضعیت پرونده خود به نزدیکترین اداره کار به محل کارتان مراجعه نمایید.

فتانه ارومچیان
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ Iran
0
0
0

در سال 77، 26 ماه بیمه بیکاری دریافت نمودم حال که با احتساب بیمه بیکاری می خواهم بازنشسته شوم تامین اجتماعی شعبه شمیران آن را در سوابق ثبت کامپیوتری نمی نماید. و ادعا می کند که دفترچه بیمه داشته ام و شاغل بوده ام. که این طور نیست و مرا سر می دوانند. به چه ارگانی برای احقاق حق شکایت کنم؟


 


باسلام
از طریق
ستاد تامین اجتماعی  پیگیری شود و در صورت
عدم انجام از طریق دیوان عدالت اداری می توانید پیگیری فرمایید.

هستی
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ Iran
0
0
0

با سلام از مرداد ماه بیکار شده ام برای شروع فرآیند بیمه بیکاری باید به نزدیکترین اداره به محل کارم مراجعه کنم؟ وزارت کار خیابان آزادی لازم نیست بروم؟


 


باسلام


وزارت کار مرکز است شما باید به اداره کار اسلامشهر مراجعه نمایید.

Mahsa
۱۳۹۷/۰۶/۰۹ Iran
0
0
0

با سلام من در یک شرکت سهامی عام وابسته به تامین اجتماعی مشغول کار شدم حدود ۴سال حدود ۲ماه پیش درخواست استعفا دادم ولی از سوی مدیریت پذیرفته نشد که بعد ۲ماه گفتن برو... میخوام بدونم با داشتن قرارداد و گزارش کارت ساعت زن،امکان گرفتن بیمه بیکاری در این شرایط وجود دارد؟


 


باسلام
اتمام قرارداد می بایست همراه با نامه عدم نیاز از سوی
کارفرما باشد تا از مصادیق غیر ارادی بودن بیکاری محسوب شود لذا استعفا چه در
ابتدا و چه در پایان قرارداد مغایر ماده 2 قانون بیمه بیکاری بوده و از مصادیق
بیکاری ارادی محسوب می شود.

مرتضی
۱۳۹۷/۰۷/۱۵ Iran
0
0
0

با سلام - من بیمه بیکاری می گیرم ولی در حال حاضر آن را قطع کرده اند این در حالیست که من جایی مشغول به کار نیستم.ولی می گویند یازرس آمده شما خانه نبوده اید. آیا این درست است تا وقتی که مستندی وجود ندارد فقط از روی حدث بازرس بیمه بیکاری یک نفر را قطع کنند؟ آیا ساعت زدن در اداره کار مهم نیست و تامین اجتماعی وزارت کار را قبول ندارد؟


 


باسلام
طبق تبصره ماده 17 آیین نامه قانون بیمه بیکاری در صورت اعتراض کارگر نسبت به
قطع مقرری توسط سازمان تامین اجتماعی واحد کار و امور اجتماعی مکلف است مراتب را
بررسی و اعلام نظر نماید نظر واحد
کار و امور اجتماعی قطعی و لازم الاجراست

حمید
۱۳۹۷/۰۹/۰۴ Iran
0
0
0

با سلام بانک مهراقتصادبا برخی نیروهای بالای 10سال قرارداد دائم بسته ولی با بنده که درسال88مشکل انضباطی داشتم ودوران محکومیتم را سپری کردم قراردادسه ساله منعقد کرده حالا بعد از10سال کارفرما می تواندمرا اخراج کندیا من بایستی تابع قراردادآنها باشم ؟ آیا حق اعتراض دارم که بعد ازدوران انضباطی چرا بنده را دائمی نکردندخواهشمندم بنده را ازنگرانی دراورید.


 


باسلام
به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی محل واحد روابط
کار مراجعه نمایید.

سارا
۱۳۹۸/۰۴/۲۱ Iran
0
0
0

من دارای قرارداد کتبی نیستم و از شهریور ماه سال ۹۵ که در این شرکت خصوصی مشغول به کار شدم بصورت شفاهی صحبت کردیم در حال حاظر از سوی کارفرما بیکار شده ام و گفتند تا اخر ماه فقط بیا متعهل هستم و سابقه بیمه ی من در این شرکت ۳۰ ماه است ایا با کارما تسویه کنم و بعد جهت دریافت بیمه بیکاری مراجعه کنم؟ اصلا با توجه به نداشتن قرار داد کتبی بیمه بیکاری به من تعلق میگیرد؟


 


باسلام


یکی از شرایط برقراری بیمه بیکاری داشتن قرارداد یکساله در آخرین کارگاه می باشد.

ویسر رباعی
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ Iran
0
0
0

جهت اعتراض به قطع مستمری بیمه بیکاری به جهت مراجعه بازرس درب منزل و نبود اینجانب به کجا باید مراجعه کنم ؟ این درحالی است که ثبت اثر انگشت من هر ماه در اداره کاریابی انجام میشود. این قانون رو کجا نوشته که بازرس هر موقع دلش بخواد بیاد درب منزل و حضور اینجانب رو بررسی کنه ؟ مگه شخصی که بیکار هست ملزم به خانه نشینی هست ؟ چطور در تمام مدت سالهایی که حقوق بیمه را پرداخت میکردم بازرسی وجود نداشت


 


باسلام


به شعبه تأمین اجتماعی مربوطه باید مراجعه نمایید.


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید