اخبار

تعادل منابع و مصارف بیمه بیکاری در دولت تدبیر و امید محقق شد

تعادل منابع و مصارف بیمه بیکاری در دولت تدبیر و امید محقق شد

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بعد از 12 سال تعادل بین منابع و مصارف بیمه بیکاری تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید محقق شد.

یه گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان کریم یاوری روز پنجشنبه در کارگاه آموزشی مشترک حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری که در تامین اجتماعی خرم آباد برگزار شد، افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی مشترک و نقشی که این کارگاهها در آموزش، تعامل و همفکری های بین دستگاهی اداره مرتبط دارد منجر به تحقق این نتیجه مهم شده است.
وی اظهار داشت: از زمان اجرای قانون بیمه بیکاری در سال 1366 تا سال 1381 بین منابع و مصارف تعادل وجود داشت که این تعادل طی سالهای 1381 تا 1393 میزان مصارف از منابع پیشی گرفت تا جایی که در سال 1392 تامین اجتماعی توان پرداخت از منابع را دیگر نداشت و می بایست این کار را از جیب خود و یا از سایر منابع انجام دهد.

یاوری گفت: در مدت زمانی که عدم تعادل بین منابع و مصارف بیمه بیکاری بود 760 میلیارد تومان کسری وجود داشت که به مرور طی سالهای اخیر این زیان های انبار شده جبران شد.
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی و تعامل و همفکری و عملکرد ارائه شده از شهرستان ها باعث رسیدن به این مهم شده است.
وی یادآور شد: در بخش حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری استان لرستان در بین استان های کشور رتبه اول را داشته است.

۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید