اخبار

نخستین کارگاه آموزشی از طریق ویدئو کنفرانس در حوزه معاونت روابط کار

نخستین کارگاه آموزشی از طریق ویدئو کنفرانس در حوزه معاونت روابط کار

پیرو دستور مقام محترم وزارت در جلسه شورای معاونین مورخ 14/7/94 مبنی بر بهره برداری از سیستم ویدئو کنفرانس به منظور افزایش بهره وری، عدم اتلاف زمان، کاهش مخاطرات و استرس ناشی از سفرهای برون شهری، امکان تبادل اطلاعات در کمترین زمان و همچنین صرفه جویی در هزینه ها، طبق هماهنگی های بعمل آمده  با مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری، اولین کارگاه آموزشی با همکاران مرتبط در استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه  آقای یاوری مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری  ضمن اعلام این مسئله که اولین ارتباط از طریق ویدئو کنفرانس  با همکاران واحد اجرایی است و امید است که این امر برای تمامی استانها عملیاتی شود و نکاتی  را در خصوص اهم مسائل و موارد موکد و مرتبط با حیطه اختیارات اداره کل مطرح نمودند. مهندس هفده تن معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با تجلیل از آقای یاوری و همکارانشان جهت برگزاری اولین جلسه به‌صورت ویدئوکنفرانس، اظهار داشت: توسعه صنعت گردشگری و توریسم یکی از مزیت‌های مهم استان سیستان و بلوچستان است و امیدواریم مدیران دستگاه‌های ذی‌ربط با فراهم نمودن شرایط و تسهیل رفت‌وآمد گردشگران به رشد و توسعه این صنعت کمک کنند. مهندس هفده تن افزود: گردشگران می‌توانند در بازگشت به‌عنوان سفرای فرهنگی در جذب سرمایه‌گذاران نقش مؤثری ایفا کنند.

در این جلسه آقای جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز با ارائه گزارشی، اظهار داشت: همکاران در حوزه روابط کار توانستند هماهنگی خیلی خوبی را به وجود بیاورند و سعی بر این بوده که مسائل حوزه بیمه بیکاری را عموماً با یک مشورت جمعی و به‌صورت علمی پیگیری کنیم.

جهاندیده در حاشیه این جلسه با تأکید بر استمرار برگزاری کارگاه‌های آموزشی موردنیاز در جهت افزایش سطح دانش کارشناسان، هدف از برگزاری جلسات به‌صورت ویدئوکنفرانس را افزایش بهره‌وری، عدم اتلاف زمان، امکان تبادل اطلاعات در کمترین زمان، کاهش مخاطرات ناشی از سفرهای برون‌شهری و حفظ منابع مالی با صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر اعلام کرد.

در ادامه آقای رمضانی و خانم دکتر مهدی پور معاونین اداره کل مباحثی  را در زمینه چگونگی تهیه گزارش برنامه های جدید و دستاورد محور ،ابلاغی از سوی معاونت روابط کار، ارائه نمودند.

جلسه 2 ساعته نهایتاً در ساعت 11 پایان یافت.

 

 

 

 

۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید