اخبار

سیزدهمین جلسه ویدئو کنفرانس اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری

سیزدهمین جلسه ویدئو کنفرانس اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری

سیزدهمین جلسه ویدئو کنفرانس اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری با هدف توضیح و تبین برنامه های دستاورد محور حوزه روابط کار در دو بخش بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل با ارتباط با اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، در روز سه شنبه مورخ 29/10/94 راس ساعت 30/10 صبح برگزار گردید . در این جلسه آقای یاوری (مدیر کل) و همکاران اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری و آقای پناه (مدیر کل ) ،مدیر روابط کار و مسئولین حمایت از مشاغل وبیمه بیکاری  استان  برگزار گردید.

در ابتدا آقای پناه مدیر کل استان بوشهر نسبت به تشریح شرایط کلی استان در حوزه بیمه بیکاری ، شرایط بازار کار و کارگاههای منطقه پرداخت.

در ادامه همکاران استان بوشهر گزارشی از فعالیت ها و عملکرد استان در بخش بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل را بصورت گزارش و موارد پیشنهادی ارائه نمودند و پس از آن نیز همکاران حوزه ستادی نیز توضیحاتی در خصوص نحوه احصاء و تکمیل  اطلاعات مربوط به برنامه ها و شاخص های مربوطه ارائه نمودند .

در پایان جلسه با جمع بندی موارد و رهنمودهای آقای یاوری (مدیرکل) در خصوص اهمیت اجرای صحیح برنامه های دستاورد محور حوزه معاونت روابط کار در ساعت 30/11 پایان یافت .

 

۳۰ دی ۱۳۹۴ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید