اخبار

جلسه اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

جلسه اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
جلسه درساعت 11 روز یکشنبه 26/10/95 در محل دفتر ریاست محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور رئیس محترم سازمان ؛ جناب آقای دکتر سازگار نژاد ، آقای عزیزی مدیر کل محترم دفتر راهبری اجرای آموزش صنایع و صنوف....

جلسه اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور 


جلسه درساعت 11 روز یکشنبه 26/10/95 در محل دفتر ریاست محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور رئیس محترم سازمان ؛ جناب آقای دکتر سازگار نژاد ، آقای عزیزی مدیر کل محترم دفتر راهبری اجرای آموزش صنایع و صنوف ، کارجویان و آموزش های سیار سازمان ، جناب آقای یاوری مدیر کل محترم حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری ، روسا و کارشناسان این اداره کل برگزار گردید .
در ابتدای جلسه جناب آقای یاوری گزارشی از وضعیت حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری و نیز وضعیت آموزش های فنی و حرفه ای مقرری بگیران بیمه بیکاری را ارایه نمود وسپس به منظور تعامل ، همکاری و هماهنگی بیشتر مجریان بیمه بیکاری در امر آموزش و ساماندهی آن موارد پیشنهادی را طی پیش نویس نامه تهیه شده برای ارسال به واحد های اجرایی سازمان و نیز گزارشی از وضعیت واحد های مشکل دار را تقدیم نمود .
در ادامه جلسه آقای دکتر سازگار نژاد نکات زیر را بیان فرمودند :
1- پایین بودن مبلغ ( 240000 تومان ) سرانه آموزش های فنی و حرفه ای مقرری بگیران با توجه به اینکه در حال حاضر سرانه آموزشی برای هر نفر به طور میانگین یک میلیون تومان است .
2- اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گزارشی از وضعیت مقرری بگیران از نظر توزیع استانی ، جنسیت ، سطح تحصیلات و ... نیازهای آموزشی برای برنامه ریزی آموزشی به سازمان ارایه نماید .
3- این سازمان برای برگزاری هرگونه دوره آموزشی از طریق مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد اعلام آمادگی می نماید. 4- اولین جلسه کمیته مشترک آموزش فنی و حرفه ای در این خصوص با حضور اینجانب برگزار گردد .
5- مکاتبه در مورد نیازهای آموزشی با سازمان به صورت مستقیم انجام شود .
6- سازمان برای آموزش مدیران نیز برنامه دارد .

۲۶ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید