اخبار

جلسه با مدیران، نمایندگان کارگران کارخانه لاستیک البرز (کیان تایر)

جلسه با مدیران، نمایندگان کارگران کارخانه لاستیک البرز (کیان تایر)

کریم یاوری مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی:

- حسب دستور وزیر محترم تعاون، کارورفاه اجتماعی و معاون روابط کار بررسی، رسیدگی و رصد مشکلات بنگاههای اقتصادی کشور با اولویت در دستور کار قرار دارد:

- برای حفظ و تثبیت اشتغال موجود وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی تمام توان خود را بکار می گیرد و با تدبیر در حفظ حیات اقتصادی بنگاهها و حمایت از کارگران اقدام می نماید.

در این راستا و به عنوان نمونه جلسه ای با حضور مدیران و نمایندگان کارگران کارخانه کیان تایر که بیش از حدود یک هزار و صد نفر کارگر دارد برگزار و مشکلات واحد موصوف مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.

کریم یاوری مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گفت:

این واحد بدلیل 9 ماه حقوق معوقه کارگران و وفق مصوبه شورای تأمین استان تهران

تحت پوشش هیأت حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانجات کشور قرار دارد.هیأت حمایت از صنایع وظیفه حمایت و جلوگیری از تعطیلی کارخانجات تحت پوشش را به عهده دارد که باید به جدیت این وظیفه را به نمایندگی از وزارتخانه ها و سازمانهای عضو هیأت پیگیری و دنبال کند.

حفظ فرصتهای شغلی کارخانه کیان تایر و صیانت از یکهزار و یکصد نفر کارگر و حفظ تولید و صیانت بنگاه اقتصادی مورد تأکید وزیر تعاون، کارورفاه اجتماعی است.

مدیریت اجرایی کارخانه آقای مهندس میرزایی معتقد است با تزریق حدود پنجاه میلیارد تومان نقدینگی و ارائه کد شناسایی برای کارگاه مشکلات مرتفع خواهد شد.

نمایندگان کارگران کارخانه کیان تایر اعلام کردند تمام کارگران آماده اند برای حفظ تولید تمام همکاریهای لازم را با هیأت حمایت از صنایع و مدیران اجرایی کارخانه بعمل آورند.

۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید